Masz pytania? Zadzwoń: 531 692 541

Kurs Instruktorski Weightliftingu
Najbliższy kurs: 03.12.2017 - ZAPISZ SIĘ

CENA 999pln

Czas trwania: 16h (2 dni po 8h)

Tryb indywidualny : 1199pln

Do kogo skierowana jest oferta?

Chcesz nauczyć się od podstaw podnoszenia ciężarów? Może tematyka Olympic Weightlifting nie jest Ci obca, ale chcesz udoskonalić technikę podnoszenia ciężarów? Jeśli tak to szkolenie jest dla Ciebie. Trenerzy personalni, trenerzy przygotowania motorycznego i CrossFit również nauczą się bardzo wiele.

Cel szkolenia

Nauka prawidłowej techniki dwuboju olimpijskiego, na który składa się rwanie i podrzut. Profilaktyka i specjalistyczna rozgrzewka przed treningiem. Szkolenie obejmuje naukę bojów olimpijskich ze szczególnym naciskiem na prawidłowe wykonanie poszczególnych faz ruchu. Aby dokładnie zaznajomić Cię z tematyką Olympic Weightliftingu przygotowaliśmy dwie części szkolenia: teoretyczną i praktyczną oraz ćwiczenia pomocnicze. Chcemy, abyś z naszego szkolenia wyniósł maksimum umiejętności, dlatego wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach treningowych.

Kryteria udziału w szkoleniu

Uczestnikiem kursu może zostać każda osoba która ukończyła 16 rok życia. Osoby nieletnie zobligowane są do dostarczenia pisemnej zgody od opiekunów prawnych.

uprawnienia

 Każdy uczestnik pozyska świadectwo ukończenia szkolenia.  Certyfikat wydany przez Akademię Super Trainer. Certyfikat ukończenia w języku polskim (na życzenie w języku angielskim - za dopłatą).

Ramowy program kursu weightliftingu

Miejsce spotkań

CrossFit Siemianowice

Siemianowice Śląskie, Węzłowiec Pętla

NIE ZWLEKAJ!

Zapisz się na kurs weightliftingu!