Masz pytania? Zadzwoń: 531 692 541

Szkolenie Cross LVL.1
SPRAWDŹ TERMINARZ

CENA 599pln

Czas trwania: 8h (25% teoria - 75% warsztaty)

Tryb indywidualny : 999pln

Do kogo skierowana jest oferta?

Szkolenie z treningu cross kierujemy do wszystkich pasjonatów metody treningowej jaką jest crossfit. Na szkolenia zapraszamy wszystkie osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, wprowadzić urozmaicenie do treningów personalnych czy poznać tą metodę treningową.

Cel szkolenia

Nasz kurs z cross`a poziom 1 zapewni Wam odpowiednią wiedzę i umiejętności do samodzielnego prowadzenia zajęć typu cross jak również efektywnych, własnych treningów. Celem szkolenia jest wprowadzenie kursantów w świat cross treningu, przedstawienie idei, a także fundamentalnych aspektów teoretycznych, taktycznych oraz założeń związanych z kwestiami merytorycznymi. Udział w naszym szkoleniu wiąże się z zapoznaniem nowoczesnej, wszechstronnej oraz uniwersalnej metody treningowej wykorzystującej rozmaite narzędzia treningowe.

Kryteria udziału w szkoleniu

Uczestnikiem kursu może zostać każda osoba która ukończyła 16 rok życia. Osoby nieletnie zobligowane są do dostarczenia pisemnej zgody od opiekunów prawnych.

uprawnienia

 Każdy uczestnik pozyska świadectwo ukończenia szkolenia.  Certyfikat wydany przez Akademię Super Trainer. Certyfikat ukończenia w języku polskim (na życzenie w języku angielskim - za dopłatą).

Ramowy program szkolenia cross lvl.1

Miejsce spotkań

CrossFit Siemianowice

Siemianowice Śląskie, Węzłowiec Pętla

NIE ZWLEKAJ!

Zapisz się na szkolenie Cross LVL.1!

Zapisz się na LVL.1 oraz LVL.2 w promocyjnej cenie 999PLN